Odontologų paslaugos

Gydytojo odontologo paslaugos

Gydytojas odontologas diagnozuoja ir gydo vaikų ir suaugusiųjų dantų, burnos ertmės, su ja susijusių organų ligas, protezuoja vainikėliais ar plokštelėmis. Taip pat teikia konsultacijas dantų priežiūros, burnos higienos klausimais.

Turintiems teisę į ligonių kasų protezavimo kompensaciją jį atliksime NEMOKAMAI ir BE EILĖS.

Gydytojas odontologas atlieka dantų protezavimą – atkuria danties kietųjų audinių anatominę formą, spalvą, kai dantis suyra ir nėra galimybės jo atkurti plombinėmis medžiagomis. Dantys taip pat protezuojami esant patologiniam dantų nusidėvėjimui, po ortodontinio gydymo ir pan.

Šnipiškių medicinos centre Jums mielai padės gydytojai odontologai:

IEVA BOČIENĖ

DALIA NAGURNIENĖ

GINTARĖ LAURYNAITĖ

VIKTORIJA MAZAUSKAITĖ

ŠARŪNAS LASKAUSKAS

JUSTINA NEDZINSKIENĖ

Registruotiems (prisirašiusiems) Šnipiškių medicinos centre - NEMOKAMAS vaikų ir suaugusiųjų profilaktinis dantų būklės patikrinimas du kartus per metus. Tikslas – pasiūlyti atlikti burnos ertmės profilaktiką, nuvalyti akmenis, o diagnozavus kariesą – laiku pradėti gydyti, kol nepažeisti gilesni danties sluoksniai.

Nuo burnos ertmės būklės, kuri yra tarsi infekcijos vartai ilgai negydant užleisto karieso, žymia dalimi priklauso virškinimo sistemos darbas, širdies ir kraujagyskių būklė.

Procedūra visiškai neskausminga, nes gydytojas odontologas tik įvertina Jūsų dantų būklę ir pasiūlo gydymo ar profilaktikos planą, jei Jums tokio reikia.

Kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar gydytoją odontologą.

Apie mus

Šnipiškių medicinos centras yra plačiai atvėręs duris Vilniaus gyventojams nuo 2006 metų. Džiaugiamės, kad mumis vis labiau pasitiki nauji pacientai, bet ir neužmiršta tie, su kuriais kartu augame nuo centro įsikūrimo pradžios.

Susisiekite

Mes Jums būtinai padėsime

Darbo laikas

  • Pirmadienis 8:00 - 20:00 val

  • Antradienis 8:00 - 20:00 val

  • Trečiadienis 8:00 - 20:00 val

  • Ketvirtadienis 8:00 - 20:00 val

  • Penktadienis 8:00 - 20:00 val

  • Šeštadienis poilsio diena

  • Sekmadienis poilsio diena

Nedarbo metu

UAB Šnipiškių medicinos centro nedarbo metu pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos prisirašiusiems centre asmenims teikiamos VšĮ Vilniaus miesto universitetinėje ligoninėje, adresu Antakalnio g.57, Vilniuje. Kreipiantis turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Ligoninės informacijos tel. 852344519, priėmimo skyriaus tel. 852344487.